Konkurs  ATOS  IT Challenge 2021

Spotkanie organizacyjne ze studentami I roku Informatyki pierwszego stopnia

Spotkanie organizacyjne Opiekuna Roku ze studentami I roku Informatyki pierwszego stopnia odbędzie się w poniedziałek 19.10.2020 r. w auli 02 w dwóch turach:
I tura 08:30 - 10:00 - studenci, których nazwiska rozpoczynają się od litery A do litery L
II tura 12:00 - 13:30 - studenci, których nazwiska rozpoczynają się od litery Ł do litery Z.

Spotkanie organizacyjne Opiekuna Roku ze studentami I roku Informatyki drugiego stopnia (magisterskie uzupełniające) odbędzie się w poniedziałek 19.10.2020 r. w sali 303 w godzinach od 10:00 do 11:00.

Zapraszamy!

Nagrody na iCAN 2020

"Development of technology for creating polyurethane breast prosthesis based on 3D scanning and 3D printing” zdobył złoty medal oraz nagrodę specjalną.

Kolejne sukcesy Instytutu Informatyki UKW

Nowoczesne technologie odgrywają coraz większą rolę zarówno w naszym codziennym życiu, jak i gospodarce regionu kujawsko-pomorskiego i kraju. Instytut Informatyki UKW wychodzi naprzeciw tym potrzebom prowadząc badania w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja oraz kształcąc informatyków na dziennych i zaocznych studiach inżynierskich i magisterskich.

"Egzoszelet na rękę" ze złotym medalem JIDE 2020

"Egzoszelet na rękę" ze złotym medalem na targach 2020 Japan Design, Idea and Invention Expo (JIDE) w Japonii

Studiuj informatykę w II UKW! Praca czeka!

W ofercie Instytutu Informatyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego jest informatyka I i II stopnia. Wielu absolwentów Naszego Uniwersytetu pracuje właśnie w tym sektorze gospodarki w Bydgoszczy oraz poza nią. Praca czeka!

Dyrektor Instytutu Informatyki powołana na nową kadencję

Dyrektorem Instytutu Informatyki została ponownie dr hab. inż. Izabela Rojek, prof. uczelni.