Wydział Informatyki
Dzień Młodego Inżyniera na UKW Dzień Młodego Inżyniera na UKW

Dzień Młodego Inżyniera na UKW

Zapraszamy Uczniów szkół średnich na wyjątkowe wydarzenie zatytułowane "Dzień Młodego Inżyniera" na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego! To niepowtarzalna okazja dla młodych pasjonatów nauki i technologii, by zgłębić tajniki inżynierii oraz uczestniczyć w inspirujących warsztatach i wykładach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin. W trakcie naszego wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę uczestniczyć w praktycznych warsztatach z mechatroniki i informatyki, wysłuchać pasjonujących wykładów oraz spotkać się z studentami i wykładowcami, aby dowiedzieć się więcej o życiu akademickim oraz możliwościach rozwoju w tej fascynującej dziedzinie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów szkół średnich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się 8 kwietnia 2024 roku, w godzinach od 11:00 do 13:15. Miejsce spotkania to Wydział Mechatroniki oraz Wydział Informatyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, zlokalizowane przy ulicy Kopernika 1, w Bydgoszczy.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 4.04.2024 poprzez rejestrację online 

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=92TPPPIN502AmJHttZaT5FBzzB_UIDpEjNOK8mLN-oFUOUxaT1dSSkpORU0wRlAzN1ZENjVYOEtFTi4u

lub kontaktując się z nami mailowo pod adresem mechatronika@ukw.edu.pl

Nasze wydarzenie jest powiązane z "DNIEM OTWARTYM" na całym Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Więcej informacji można znaleźć na stronie:

https://www.ukw.edu.pl/strona/aktualnosci/aktualnosci/73886/zapraszamy-na-dzien-otwarty-ukw-

Niech to będzie niezapomniana przygoda dla wszystkich uczestników!