Nowoczesna grafika przedstawiająca niebieskie koła przypominające wyglądem planety Nowoczesna grafika przedstawiająca niebieskie koła przypominające wyglądem planety

Nowy kierunek studiów we współpracy z Instytutem Informatyki UKW

Studia "Cyberdemokracja i studia nad rozwojem", tworzone przez Wydział Nauk o Polityce i Administracji we współpracy z Instytutem Informatyki, opierają się na najnowszych trendach w dziedzinie humanistyki cyfrowej i nauk społecznych.

Odpowiadają na obecne i przyszłe zapotrzebowanie rynku pracy, na którym poszukiwani są pracownicy o zaawansowanej wiedzy technicznej, posiadający zarazem rozwinięte kompetencje miękkie. Przygotowują specjalistów o unikatowej wiedzy i umiejętnościach w dziedzinie nauk społecznych oraz nauk informatycznych do pracy w sektorze publicznym i prywatnym na stanowiskach wymagających kompetencji z zakresu współczesnych technologii cyfrowych oraz rozumienia procesów społecznych i politycznych.

Szczegółowe informacje znajdują się na portalu rekrutacyjnym UKW.

24-06-2021, 13:25
publikacja: Dariusz Mikołajewski