Niebieski kamień szlachetny na czarnym tle Niebieski kamień szlachetny na czarnym tle

Diamentowy medal i złoty medal dla naukowców z Instytutu Informatyki

W dniach  15-16 czerwca odbyły się XIV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021. Dla naukowców z Instytutu Informatyki udział w nich zakończył się wielkim sukcesem:

• Diamentowy Medal otrzymał "Egzoszkielet na staw łokciowy" autorstwa zespołu w składzie: dr hab. inż. Izabela Rojek prof. uczelni (Instytut Informatyki); dr hab. inż. Marek Macko prof. uczelni (Wydział Mechatroniki); dr inż. Dariusz Mikołajewski prof. uczelni (Instytut Informatyki);  mgr inż. Jakub Kopowski (Instytut Informatyki/Wydział Psychologii).
  • Złoty Medal w ramach konkursu 'Dostępność plus" otrzymał "Egzoszkielet na rękę" autorstwa zespołu w składzie: dr hab. inż. Izabela Rojek prof. uczelni (Instytut Informatyki); dr hab. inż. Marek Macko prof. uczelni (Wydział Mechatroniki); dr inż. Dariusz Mikołajewski prof. uczelni (Instytut Informatyki);  mgr inż. Jakub Kopowski (Instytut Informatyki/Wydział Psychologii).

Szczegółowe informacje znajdują się w aktualnościach UKW.

22-06-2021, 10:49
publikacja: Dariusz Mikołajewski