Webinar: Jak zacząć pracę w branży IT bez umiejętności programowania?

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w szkoleniu on-line: Jak zacząć pracę w branży IT bez umiejętności programowania?

Webinar jest adresowany do studentów, którzy:

• Nie mają jeszcze pomysłu na siebie w obszarze własnej kariery zawodowej;
  • Słyszeli, że branża IT to jedna z najlepiej rozwijających się branż i są w niej duże zarobki, ale nie wiedzą jak zacząć;
  • Chcieliby pracować w IT, ale nie mają doświadczenia w programowaniu.

Będzie to ciekawe i merytoryczne spotkanie, na którym studenci będą mieli okazję zadać pytania ekspertowi z obszaru technologii Microsoft oraz poznać możliwości, jakie stwarza przed nimi rynek pracy w tym obszarze.

Wydarzenie poprowadzi Damian Wróblewski, który jest wykładowcą WSB, występującym w radiu i telewizji. Damian jest certyfikowanym Trenerem Microsoft oraz Ekspertem medialnym ds. Cyberbezpieczeństwa i  pracy & edukacji zdalnej.

Na webinarze będą do zdobycia 2 nagrody o wartości 1.250,00 PLN każda: 2x dostęp do pełnego kursu online "Skuteczny Trener Microsoft 365", w którym Damian Wróblewski przygotowuje do pracy w IT.

Na najlepszego kursanta czeka oferta pracy na stanowisku „Trener Microsoft 365” w firmie Damiana Wróblewskiego, ze stawką gwarantowaną 50,00 PLN za 1h (netto plus vat lub brutto).

Kiedy: 26 maja (środa) godzina 18.00 - 19.00. Link do webinaru. Uwaga: Nie jest wymagana rejestracja do Teams ani posiadanie konta. Można wejść jako „gość”.