Expert z II UKW na Sympozjum

Expert z II UKW na Sympozjum "Stymulatory rozwoju regionalnego"

Dr inż. Dariusz Mikołajewski, prof. uczelni (kierownik Katedry Teleinformatyki i Systemów Elektronicznych, Instytutu Informatyki oraz Dyrektor Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy) wziął udział w PANELU IIIInnowacyjność jako stymulator rozwoju regionalnego sympozjum naukowego "Stymulatory rozwoju naukowego". Pozostałymi uczestnikami ww. panelu byli:

• Maciej Krużewski (Prezes Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji)
  • Radosław Ratajczak (CEO SHOPA)
  • dr hab. Artur Laska, prof. UKW (Dziekan Wydziału Nauk o Polityce i Administracji, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy).

Moderator: dr Alina Kaszkur.

Sympozjum organizowane przez Wydział Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyło się 5 grudnia br. w hotelu Przystań, przy ul. Tamka 2 w Bydgoszczy.

Program sympozjum: